Profilová fotka Eva Pavlasová

Veronika Haláková

Asistentka se zaměřením na texty

E-mail: asistentka@veronikahalakova.cz

V čem jsem dobrá: copywriting, administrativa, sociální sítě, podpora e-shopu, rešerše, přepis nahrávek
Jaké cizí jazyky ovládám: angličtina
Má hodinová sazba: 490 Kč

Kdo je Veronika Haláková?

Virtuální asistentka a copywriterka. Autorka tištěného průvodce Krkonoše s dětmi – s kočárkem i pěšky.

Jako virtuální asistentka se postarám o to, abyste měli čas na své podnikání. Delegujte na mě kancelářskou administrativu, správu sociálních sítí, e-shopu, e-mailu, kalendáře, přípravu účetních podkladů a další. Pomoci mohu též s přípravou crowdfundingové kampaně.

Jako copywriterka vám napíši texty na web, blog, do magazínů nebo na sociální sítě. Specializuji se na delší textové celky – napíši vám e-book, příručku, připravím školicí materiály, prezentace. Přepíši vaše audiozáznamy, ať už se jedná o rozhovor nebo poznámky z konferencí.

Potřebujete uvolnit ruce? Napište mi.

Co o Veronice říkají její klienti?

Veronika mi pomáhá s různými administrativními činnostmi. Dávám jí práci nepravidelně, ale vždy ji udělá dobře a v dohodnutém termínu. Přepisuje pro mně různé texty z audionahrávek, pomáhá s plněním eshopu včetně vytváření textů apod. S její prací jsem spokojená a mohu doporučit jako spolehlivou virtuální asistentku.

Ing. Veronika Příplatová

EXTERAS

S Veronikou jsme spolupracovaly na několika projektech. Mám ráda, pokud se v týmu můžu na lidi spolehnout, nemusím je urgovat a vím, že dodají svoji práci včas a navíc dobře odvedenou. Veronika taková je, a proto její služby s klidným vědomím ráda doporučím dál.

Jana Poncarová

SIDI Media

S Veronikou jsem začal spolupracovat na doporučení a sám mohu dále doporučit. Práce vždy do puntíku splňovala mé představy a byla dodána včas. Oceňuji schopnost rychle si osvojit specifika oboru podnikání klienta a dále je srozumitelně popsat v textech.

Petr Rozkošný

CC Marketing Group, s.r.o.