Profilová fotka Eva Pavlasová

Bc. Simona Nowaková

Asistentka, která Vám ušetří čas věnovaný administrativě, sociálním sítím a zákaznické péči

E-mail: info@simva.online
Telefon: 728229474

V čem jsem dobrá: obecná administrativa, sociální sítě, podklady pro účetní, příprava rešerší, telefonické kontaktování
Jaké cizí jazyky ovládám: angličtina, polština
Má hodinová sazba: dle  domluvy

„Budoucnost není místem, ke kterému kráčíme, ale které tvoříme. Cesty k ní nehledáme, ale vytváříme a jejich vytvářením se proměňuje jak tvůrce, tak cíl cesty.“  Peter Ellyard

Kdo je Simona Nowaková?

Jmenuji se Simona a jsem virtuální asistentkou. Mám za sebou 15 let pracovních zkušeností, které dnes ráda uplatňuji při rozvoji vašich projektů a podnikání. Dokážu vám ulehčit například od administrativních úkonů, správy sociálních sítí i zákaznické péče.

Klienti u mě oceňují především samostatnost a zodpovědnost při plnění zadaných úkolů. Já osobně se považuji za člověka kreativního, organizačně schopného a cílevědomého. Pro projekt se dokážu nadchnout a věnovat mu energii i ve chvíli, kdy to nevypadá zrovna růžově.

Mám ráda práci s lidmi, baví mě pestrost jejich povah, jejich motivace i životní příběhy. Výsledky naší spolupráce mě inspirují a utvrzují v tom, že vzájemná pomoc má opravdu smysl.

Jak zpívá Jan Werich ve známé pohádce „Ten umí to a ten zas tohle a všichni dohromady udělají moc“.

Co o Simoně říkají její klienti?

Simona pro mě navolávala studené kontakty. Oceňuji především její poctivou přípravu a rychlou komunikaci. Pracuje samostatně a průběžně informuje o výsledcích. Spolupracovalo se mi s ní moc příjemně, a proto se na ni ráda obrátím i v budoucnu.

Jana Březinová

Jak do Německa