Profilová fotka Eva Pavlasová

Ing. Markéta Parýzková

Zakládající členka Katalogu virtuálních asistentek

Virtuální anděl pro váš byznys od webu až po Facebookovou reklamu

E-mail: marketa@vidon.cz
Telefon: 777594077

V čem jsem dobrá: práce s webem, SEO, facebooková reklama, analytika, cesta zákazníka, byznys strategie
Jaké cizí jazyky ovládám: němčina
Má hodinová sazba: dle domluvy

„Neptejte se, co potřebuje svět. Ptejte se, co vás probouzí k životu, a pak běžte a dělejte to. Svět totiž potřebuje lidi probuzené k životu.“ Howard Thurman

Kdo je Markéta Parýzková?

Postavím web ve WordPressu na míru vašemu podnikání a cíli, který má splňovat.

Web, který vlastníte vy, členské sekce, propojení s marketingovými nástroji. Automatizace e-mailingu v Ecomailu.

Vymyslím strategii facebookové reklamy tak, aby maximálně pracovala pro váš byznys. Online marketing co dává smysl. Dělejte co vás baví a ostatní nechte na mě. Vaše osobní webařka s duší markeťáka, přesně to jsem já.

Co o Markétě říkají její klienti?

Ráda spolupracuji s profesionály a lidmi, kteří svojí práci opravdu rozumí. Možná to nehlásají do světa při každé možné příležitosti, ale jejich práce a hlavně výsledky mluví za ně samotné. Právě tak bych popsala spolupráci s Markétou. Přesně mířené rady, které přinesly za velmi krátkou dobu zcela prokazatelné výsledky. Moje webové stránky se dostaly ze stavu, kdy se vůbec nezobrazovaly v internetových vyhledávačích, na první příčky a to během několika málo týdnů. Pro mě jasný důkaz, že Markéta svojí práci rozumí a já už pro radu a další konzultaci nepůjdu za nikým jiným.

Jana Koblížková

Majitelka, Top Family Care

Spolupráce s Markétou byla pro mne nejen velmi přínosná, ale taktéž velmi příjemná. Jde vidět, že se v oboru pohybuje, dovede zařídit, nakopnout, poradit a dodat vše v profesionální kvalitě se znalostí klienta a citem pro uzpůsobení finálního produktu dle jeho naturelu, zaměření jeho businessu i osobnosti. Pro mne velmi cenná vlastnost u člověka, který poskytuje služby a i jedinečný přístup. Doporučuji komukoliv, kdo hledá profesionální servis s lidskou tváří. A na to, že jsme se s Markétou nikdy osobně nesetkaly, veškerá komunikace probíhala online a nebo po telefonu, tak jsem velmi ráda, že jsme byly schopny uvést a zprovoznit stránky do současného stavu, se kterým jsem velmi spokojena. Markétě se podařilo dotáhnout mou vizi do reality. Mnohokrát děkuji.

Bára Bělová

Kouč, mentor, školitel