Profilová fotka Eva Pavlasová

Marcela Samková

Obchodní referentka na volné noze s marketingovým cítěním, duší copywriterky a praxí obchodnice – parťačka pro vaše podnikání.

E-mail: Marcela@obchodnireferentka.cz
Telefon: 736258824

V čem jsem dobrá: administrativa, zákaznická péče, copywriter, sociální sítě, podpora e-shopů, telefonické kontaktování, obchodní zastoupení
Má hodinová sazba: 500 – 700 Kč dle rozsahu a zaměření

Lepší jít do neznáma, než zůstat tam, kde nic není.

Kdo je Marcela Samková?

Jsem obchodní referentka na volné noze, sestřenice virtuálních asistentek.

Baví mě obchod a prodej, kontakt se zákazníky, marketing, vymýšlet texty, které prodávají, spravovat sociální sítě a tvořit newslettery. Ideální podpora pro všechny, co chtějí své zákazníky najít, zaujmout a udržet si je.

Co o Marcele říkají její klienti?

Marcela je žena mnoha darů a dovedností. Je přesně tím, co potřebuji, když toho mám hodně. Je to někdo, na koho se můžu s klidem spolehnout. Má obchodního ducha, cit a takt a nejen to. Je perfektní v obchodních záležitostech, je navíc odvážná a vytrvalá. Píše perfektní texty a byla pro mě neocenitelná během kampaně na kurz Multipotenciálky, v Nepolíbenkách i v programu Akcelerátor. Prostě ve všem, co dělám.

Věra Svoboda Kučerová

www.magicky-dokonala.cz

Marcelku mohu s čistým srdcem doporučit, zejména pro její pečlivost a spolehlivost a to nejen v administrativě. Na první dobrou vás zaujme její velmi příjemná energie, kterou chcete, aby si užívali i vaši zákazníci. Vážím si také jejích dlouholetých obchodních zkušeností, které už jsou součástí jejího DNA.

Jitka Zoderová

www.mimobublinu.cz

Marcelu jsem si osobně vybral do svého týmu, který měl na starost realizaci a prodej developerského projektu a rozhodně jsem neudělal chybu. Marcela každý den prokazovala obchodního ducha, vnímal jsem její trpělivost, ochotu a výjimečnou schopnost empatie nejen směrem ke klientům, ale i k ostatním členům týmu. Cenil jsem si také její samostatnosti a důvtipu při řešení nestandardních situací. Rád bych s ní zase někdy spolupracoval.

Michal Grossmann

www.develoop.cz