Profilová fotka Lucie Doležalová

Lucie Doležalová

Zakladatelka Katalogu virtuálních asistentek

Zajistím kompletní chod vašeho online podnikání od tvorby produktu po jeho prodej

E-mail: info@luciedolezalova.cz
Telefon: 775 599 938

V čem jsem dobrá: správa webu, mailingové a fakturační nástroje, cesta zákazníka, správa týmu
Jaké cizí jazyky ovládám: angličtina
Má hodinová sazba: 700 Kč

Nikdy neříkej nikdy!

Kdo je Lucie Doležalová?

Vždycky jsem věděla, že chci jednou podnikat a být tu pro svou rodinu bez ohledu na to, jestli budu mít dost dovolené. To pravé téma pro podnikání a své poslání jsem si uvědomila po narození mého syna. On byl najednou živou motivací pro to, abych se do toho opřela. Uvědomila jsem si, že mě vždy nejvíc bavilo podporovat ostatní a pomáhat jim s jejich cestou. Vydala jsem se na dráhu virtuální asistentky a od té doby si užívám to neustálé objevování, co vše je ještě ve světě online podnikání možné.

Dnes jsem šťastnou maminkou, partnerkou a podnikatelkou, která si užívá svůj business a jeho rozkvět. Mám svůj tým žen, kterým pomáhám na jejich cestě. Založila jsem tento Katalog virtuálních asistentek, který propojí klienty s těmito ženami, aby každý poznal, jak úžasnou sílu delegování má. Ráda pomůžu s online podnikáním i vám.

Mou doménou jsou weby na DIVI a Miowebu, mailing přes MailerLite nebo SmartEmailing a prodej přes SimpleShop nebo FAPI. S těmito nástroji se dá kouzlit a úspěšně prodat váš produkt.

Co o Lucii říkají její klienti?

Lucie je pro mě neocenitelnou podporou na všech on-line kurzech, které pořádám. Dobře se orientuje v technikáliích, přemýšlí dopředu a můžu se na ni ve všem spolehnout. Pomohla mi také její konzultace, díky níž mám teď na webu objednávkový systém a celý proces domlouvání termínů je mnohem jednodušší a komfortnější. Velmi doporučuji.

Madla Čevelová

Marketingová čarodějnice, www.cevelova.cz

S Lucií Doležalovou mám jen ty nejlepší zkušenosti. Delegovala jsem na ni vytvoření svojí landing page, prodejní stránky pro můj videokurz o drátování, převedení domén a jiné technické záležitosti. Lucie za mě i velmi flexibilně vyřešila situaci, kdy se můj elektronický produkt objevil na pirátském serveru. Lucka komunikuje velmi profesionálně, ale zároveň mile, rozumí komplexně problematice online podnikání a vždy se skvěle chopí jednotlivých úkolů. To je i důvod, proč s ní ráda spolupracuji a vřele doporučuji.

Anna Monsterance

Šperkařka a malířka Monsterance, www.monsterance.com

Začít spolupracovat s virtuální asistentkou bylo to nejlepší, co jsem pro sebe i své podnikání mohla udělat. Jako žena, podnikatelka, partnerka a máma dvou malých dětí potřebuji o svém čase rozhodovat moudře. Což v podnikání znamená, zaměřit svou energii na to podstatné, na věci, které mi dělají radost a přináší zisk. V Lucii jsem našla skvělou a spolehlivou podporu, která zastane širokou škálu administrativních, technických, či komunikačních záležitostí. Umí se rychle zapracovat i do nových úkolů, velmi dobře se s ní komunikuje a čeho si vážím obzvláště, je její schopnost přemýšlet a pracovat v širokém kontextu. Spolupráci s ní mohu vřele doporučit.

Niky Melia

Tvůrkyně Umělkyně života, www.umelkynezivota.cz