Profilová fotka Lucie Doležalová

Kateřina Laňková

Zakládající členka Katalogu virtuálních asistentek

Virtuální asistentka

E-mail: klankova@gmail.com
Telefon: 721 226 428

V čem jsem dobrá: obecná administrativa
Jaké cizí jazyky ovládám: angličtina
Má hodinová sazba: dle domluvy

Člověk bude především tím, čím se být rozhodl.

Kdo je Kateřina Laňková?

Nabízím pomocnou ruku všem podnikatelům, kteří se cítí zahlcení odpovídáním na e-maily, plánováním schůzek, aktualizací informací na webu nebo zařizováním školení pro svoje zaměstnance. 

Společně vytipujeme činnosti, které můžete delegovat. Udělám v nich systém, naplánujeme si postupy a pak už můžete v klidu vymýšlet nové projekty. Jsem externista se srdcem vašeho nejvěrnějšího zaměstnance. Potkávat se budeme hlavně v online prostoru, ale postarám se o vás, jako bych seděla hned o stůl vedle.

Baví mě poznávat projekty z různých oborů a ráda se učím s novými nástroji, ať už se jedná o fakturační systémy, správu webů, e-shopů nebo nějaké specializované aplikace. Pracovala jsem i s právníky, proto vím, že i sebemenší detail v dokumentaci může rozhodnout o vašem úspěchu a že termíny jsou svaté.

Co o Kateřině říkají její klienti?

Katka Laňková je naše virtuální asistentka již 7 let a s její prací jsem moc spokojen. Svědomitě se nám stará o podklady pro účetní, veškerou fakturaci a zejména vyřizuje všechny objednávky na e-shopu včetně komunikace s nákupčími našich stálých zákazníků z velkoobchodu, a to i v angličtině. Díky tomu se nemusím starat o administrativu a mohu se věnovat své hlavní pracovní náplni. Navázání spolupráce s Katkou Laňkovou pro nás byla trefa do černého.

Jan Bureš

Jednatel GA.ME Europe s.r.o.

Když Kateřina Laňková začala spolupracovat s Hájedničkou, překvapila mě, jak rychle se dokázala naučit novým věcem. Vše stačilo říct jednou a já věděla, že jsem přijala správného člověka. Po celou dobu naší spolupráce byla velkou výpomocí, které jsem si cenila. Káťu vnímám jako spolehlivého člověka, který svou práci dělá dobře. Pohotově reaguje a věci vždy vyřeší k mé spokojenosti, ale hlavně ke spokojenosti zákazníka. Po lidské stránce Káťu vnímám jako milého člověka, který má rád ve věcech pořádek a neodchazí od rozdělané práce.

Petra Vomočilová

H1