Profilová fotka Eva Pavlasová

Jindřiška Novotná

Pomáhám s komplexním zajištěním on-line kurzů

E-mail: jdisobenaproti@gmail.com
Telefon: 608646779

V čem jsem dobrá: zajištění on-line kurzů – technické nastavení (web – členské sekce, úprava stránek, SimpleShop, MailerLite, skupina na FB, Zoom, Zapier), příprava materiálů (prezentace, pracovní listy, přepisy videí, dotazníky)
Jaké cizí jazyky ovládám: angličtina
Má hodinová sazba: dle domluvy

Než mě budeš soudit, obuj si moje boty a projdi mou cestu životem.

Kdo je Jindřiška Novotná?

Ráda podporuji ženy a pomáhám jim na jejich cestě za splněním svého snu. Uvolním vám ruce, abyste mohly nadšeně tvořit obsah svého kurzu a mezitím se postarám o vše ostatní.

Nastavím a propojím web, SimpleShop a MailerLite (to jsou mé hlavní programy, ale nebojím se ani žádných jiných a postupně je přidávám). Připravím FB skupinu a e-maily se základními informacemi. Nastavím členské sekce a zkontroluji obsah a všechna propojení. Z vašich videí připravím pracovní listy, prezentaci a udělám přepis, ani dotazník není problém. Zvládnu i menší úpravy videí nebo práci s Canvou.

Pohlídám, abyste v celém procesu kampaně, přípravy kurzu a jeho spuštění na nic nezapomněla. Celým tím procesem jsem si prošla na vlastní kůži a vyzkoušela jsem si, jaké to je mít svůj vlastní on-line kurz.

Potřebujete nastavit i něco jiného (Zoom, Calendly, losování…) anebo propojit programy přes Zapier? Anebo třeba jen zpracovat odpovědi z dotazníku, pomoct s Excelem?

Spolu to určitě zvládneme. Těší mě, když můžu sledovat, jak se mým klientkám daří a společně se radovat z jejich – Vašeho – úspěchu.

Co o Jindřišce říkají její klienti?

Jindřiška mi pomáhá v kurzech i mastermindech a moje klientky se na ni obracejí kdykoliv, když potřebují pomoc s technikáliemi kolem e-mailingu nebo prodeje. Vše trpělivě vysvětlí a poradí s každým detailem tak, aby postupům porozuměly i ženy, které zatím nejsou tolik technicky zdatné. Jindřiška mi v kurzech pomáhala i během setkání na Zoomu a celkově se starala o příjemnou a podpůrnou atmosféru ve skupině. Její služby doporučuju každému, kdo plánuje online kurzy nebo kampaně a hledá zkušenou, empatickou a podporující asistentku.

Ingrid Dach

Lektorka copywritingu a marketingová mentorka