Profilová fotka Eva Pavlasová

Iva Zumrová

Asistentka pro pomoc s adminitrativou a účtem

E-mail: zumrova.iva@gmail.com
Telefon: 605 824 291

V čem jsem dobrá: podklady pro účetní
Má hodinová sazba: dle domluvy

Kdo je Iva Zumrová?

Již více jak 18 let se pohybuji v administrativě, fakturaci a účetnictví. Baví mě vymýšlet strategie, plnit úkoly. V současné době se věnuji hlavně té administrativní stránce jako např. vyhledávání informací, pomoc s různými formuláři a smlouvami.

Co o Ivě říkají její klienti?

S Ivou mám výbornou zkušenost a moc bych ji doporučila i ostatním. Převzala moje účetnictví ve chvíli, kdy začalo být komplikovanější a já se v něm jako osvč přestala orientovat. Je velmi přátelská, vše v klidu mnohokrát vysvětlí, necítím se jak se říká za blbce. Rychlá, hledá to nej řešení a já cítím, že moje podnikání je v bezpečí. Děkuju, Ivo!

Nina Hanáková

Nina English, www.ninaenglish.cz

Matika i čísla mě vždycky bavily. Přišel ale den, kdy jsem si uvědomila, že už nemám čas a prostor pořád zjišťovat, jaká jsou aktuální pravidla pro to či ono a nechce se mi trávit čas přípravou podkladů pro finanční správu a další úřady. Obrátila jsem se na Ivu, kterou znám roky a udělala jsem dobře. Iva je pečlivá, sleduje aktuální situaci a vždy mi dobře poradí a vše propočítá. Jsem moc ráda, že o mé účetnictví se stará právě ona. Vím, že je v dobrých rukách.

Lucie Doležalová

Zakladatelka Katalogu virtuálních asistentek