Profilová fotka Eva Pavlasová

Eva Pavlasová

Virtuální asistentka

E-mail: pavlasova.eva@email.cz

V čem jsem dobrá: facebook, weby, copyediting
Jaké cizí jazyky ovládám: němčina
Má hodinová sazba: dle domluvy

Člověk bez smíchu je jako strom bez květu.“ Osho

Kdo je Eva Pavlasová?

Jmenuji se Eva Pavlasová a podporuji podnikatelky na jejich cestě onlinovým světem. S pojmem virtuální asistence jsem se setkala na počátku roku 2020 a v červnu téhož roku jsem pomalu začala v tomto oboru podnikat.

Pomáhám ženám nejenom s technickým nastavením kurzu, či mailingového nástroje, ale také s grafickými či textovými úpravami. Přidanou hodnotou je i můj náhled, který mohu dát jako osoba „zvenčí“ a díky tomu můžeme společně najít řešení pro různé, někdy i nenadálé situace.

Zjistila jsem, že práce virtuální asistentky je pro mě určitou formou kreativního vyjádření a to mě na té práci nesmírně baví, protože jsem kreativec. Tvoření ve formě fyzických produktů si ale nechávám jako svého koníčka, v pracovní rovině rozvíjím tuto dovednost jinými způsoby.

Co o Evě říkají její klienti?

Eva Pavlasová som prvýkrát oslovila s korektúrou českého textu pre magnet. Tým, že nie som rodená Češka, potrebovala som niekoho, kto pochopí moje zmýšľanie natoľko, že ho bude vedieť preklopiť do českého textu. S Evinou pomocou dostal môj text presne ten význam, ktorý potreboval. Bola som veľmi spokojná, preto som sa rozhodla, že v spolupráci s Evou budem pokračovať a využijem i ďalších služieb jej virtuálnej asistencie. * Dohodli sme sa na grafickej príprave bannerov pre pozitívne afirmácie. Znovu som sa mohla presvedčiť o jej kvalitách. Poslala mi grafické návrhy, ktoré úplne presne vystihovali to, čo so mnou rezonuje a na čom sme sa vopred dohodli. Bola otvorená akejkoľvek zmene designu a diskusii, čo často u iných nenachádzam. * Eva Pavlasová je v mojich očiach žena, ktoré neponúka iba svoje služby, ale je z nej cítiť ľudskosť a porozumenie. Veľa krát sme sa bavili o témach, ktoré ma v podnikaní aktuálne postihli a Eva ma stále vedela podporiť a ukázať iný smer. Smer, ktorý som ja nevidela, ale bol prínosný pre moje ďalšie kroky. * To, čo vy na svojej podnikateľskej ceste zatiaľ nevidíte, Eva vidí za vás. Nie je virtuálna, je skutočná!

Betka Podstavská Haaker

Vysněné domy s Alžbetou, www.betaprojekt.cz

Celkem nedávno jsem si tady v jednom komentáři „postěžovala“, že nevím jak na sepsání e-mailů k propojení mého magnetu na kontakty a digitálního produktu. A (tak jak se mi to už párkrát stalo s jinými ženami a vždy to fungovalo) se mi ozvala Eva, že mi s tím může pomoci. Hned druhý den po tom, co jsem její nabídku přijala, si na mě udělala čas pro konzultaci – klasicky pro sebe jsem na to spěchala, protože jsem potřebovala poslat e-maily kontaktům ještě před koncem předprodeje on-line programu… Během konzultace mi navrhla obsahy jednotlivých e-mailů, poradila jak je propojit, jak napsat o finálním produktu, a to tak, že e-maily na sebe krásně navazují, dává mi to smysl a alespoň podle mě, jsou pro mé kontakty hodnotné, zajímavé a lákavé. Nakonec jsme ještě vyřešily jak e-mailovou sérii doplnit a mírně protáhnout pro automatizaci s novými kontakty z magnetu, když už mě nebude tlačit konec termínu předprodeje. Spolupráci s Evou určitě doporučuji, bylo to velmi příjemné a přínosné.

Eva Vojtěchovská

Kraniosakrální terapeutka, www.kraniosa.cz

Protože čeština není můj rodný jazyk, nejdříve jsem hledala někoho, kdo mi shlédne moje texty, opraví je a nejlépe i vylepší. S Evou se mi dostalo nejen tohoto všeho, ale našla jsem skvělou členku teamu, parťačku, která se mnou probere, jakým směrem se v podnikání dál vydat, jak lépe oslovit zákazníky a pošťouchne do skvělých akcí, které můj vnitřní sabotér již předem zavrhl. Eva se umí skvěle vcítit do mého stylu a většinou žasnu, co dokáže vytvořit z těch několika málo záchytných bodů, které jsem ji v časové tísni byla schopna dát. Je pečlivá a vytrvalá při ladění detailů. Nejvíce ovšem oceňuji na Evě to, že opravdu cítím jak ji záleží na mém-našem úspěchu. Pro všechny, které hledají nejen VA ale taky duši spřízněnou doporučuji Evu.

Lucia Hönig

Voňavá škola aromaterapie, www.vonava-skola.cz