Profilová fotka Eva Pavlasová

Andrea Vaňková

Asistentka se zaměřením na obsahový marketing

E-mail: andrea.vankova@delegujtenava.cz

V čem jsem dobrá: administrativa, zákaznická podpora,  e-mailing (MailerLite), správa sociálních sítí a webu
Jaké cizí jazyky ovládám: angličtina
Má hodinová sazba: 520 Kč

„Ten, kdo chce mít něco, co ještě nikdy neměl, bude také muset udělat něco, co ještě nikdy neudělal“ Nossrat Peseschkian

Kdo je Andrea Vaňková?

Jsem organizovaná, ale přitom kreativní VA. Pomáhám jako Virtuální Asistentka převážně online podnikatelům, kteří nechtějí být na vše sami. Jsem externí online pomoc a podpora, když je potřeba. Šetřím čas v oblastech administrativy, zákaznické péče, sociálních sítí, e-mailingu (MailerLite) a webu. Přepisy audio/video nahrávek do textové podoby jsou také má parketa. Vytvořím pro vás grafický návrh v Canvě nebo šablonu e-mailu v MailerLite.

Představte si, že máte více času na sebe. Rozvíjíte to, co vám jde nejlépe. Vaše podnikání roste a vy cítíte větší svobodu a harmonii v životě. Já zatím vyřeším pracovní činnosti, které vám berou čas.

Získejte skutečnou podporu v podnikání. Jsem tu pro vás. A to vše s maximální diskrétností. Ulehčete si a zefektivněte své podnikání. Delegujte na mě.

Co o Andree říkají její klienti?

Pokud hledáte virtuální asistentku a potřebujete někoho, na koho se můžete spolehnout. A hlavně někoho, komu stačí jednou říct, co potřebujete, existuje jediná volba – Andrea Vaňková. Doporučuji všemi deseti.

Pharm.Dr. Lucie Dědková

Podnikatelská mentorka, www.mentorkalucie.cz

Také se přidávám k zástupu těch, kteří mohou Andrea Vaňková jen doporučit – za mě maximální spokojenost s přepisy záznamů na text, vždy dle domluvy, rychle, spolehlivě. Moc si cením i možnosti operativně se na čemkoliv domluvit, díky!

Jana Pokorná

PR konzultantka a copywriterka, www.janapokorna.com

Andrea Vaňková se mi ochotně a prakticky ihned věnovala. Pomáhala mi s nastavením platební brány. Díky tomu, že jsem se s ní o tom mohla poradit jsem se necítila tak ztracená. A taky to mělo to kouzlo, že jsem ochutnala delegování a to bylo prima. Bránu mám zprovozněnou a na Andrejku se zase ráda obrátím.

Ing. Jana Hájková, Ph.D.

Finanční gramotnost, www.janahajkova.cz